O nás


ele.pngElektromontáže

 

Dodávky a Elektromontáže, průmyslových a obchodních objektů , opravy technologických celků ,novostavby,rekonstrukce, bytová jádra panelových domů, opravy, rodinné domy, chaty, poruchy. Servis elektroinstalace ve firmách a výrobních prostorech. Dodávky a montáže osvětlení včetně nouzového.Opravy,montáže domácích telefonů,videotelefonů.Podlahové topení,vyhřívání okapů,chodníků.Montáže opravy veřejného osvětlení.
Díky našim zkušenostem a napojením na externí pracovníky provádíme zakázky maximálně efektivně, což se následně projevuje na provozních nákladech naší firmy a tím pádem i v koncových cenách pro Vás, naše zákazníky. Zaručujeme dlouhou životnost a bezpečnost elektroinstalací provedených naší firmou. Veškeré montážní práce jsou prováděny v souladu s ČSN a EN. Naším cílem je především spokojenost zákazníka.

Poptávka elektromontáže Více informací


revize.pngRevize elektrických zařízení

 

Výchozích revizí el.zařízení (nových resp.rekonstruovaných) podle současně platných předpisů ČSN-EN
Pravidelných revizí el.zařízení provedených podle původně platných předpisů ČSN ve lhůtách stanovených současně platnými ČSN-EN
Pravidelných revizí el.zařízení pracovních strojů,spotřebičů a ručního el.nářadí v rozsahu požadavků současně platných ČSN-EN
Revize odběrných míst – s vystavením formuláře „Podklad pro uzavření smlouvy …. “ o odběru elektrické energie

Zajistíme profesionální provedení elektrorevize pro domácnosti i firmy! Pro tuto činnost máme veškerá potřebná školení ,praxi a speciální přístroje. Nezapomeňte, že elektrický proud může být nebezpečný. Provést elektrorevizi není jen otázkou platných předpisů !Je to především otázka vaší bezpečnosti !!!

Poptávka revize Více informací


rozvadece.pngRozvaděče systémů

 

Dodávky rozvaděčů

Zajistíme výrobu rozvaděčů do 1000 V/1600A, výrobu ovládacích a řídicích panelů, výrobu rozvaděčů MaR, výrobu rozváděčů záložních a nouzových systémů.

Slaboproud

Systémy EZS , EPS a CCTV, kompletní rozvody internetu ,rozvody TV,SAT,dodání a zprovoznění satelitu.

Technické služby

Dovolujeme si Vám nabídnout komplexní nabídku zaměřenou na instalace informačních a telekomunikačních sítí. Tyto systémy umožňuji veškerý komfort v široké škále sítí, např. hlasové a datové sítě, počítačových systémů a případný přenos videosignálu.

Poptávka dodávky rozvaděčů Více informací


Technické zpracování návrhu

Zpracování návrhu a technického řešení, provádění cenových rozpočtů, vypracování projektové dokumentace, provádění technického dozoru a dohledu a vypracování revizních zpráv.

Poptávka technického řešení Více informací


Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů